Bezpečná detská stolička do záhrady
Blog

Bezpečná detská stolička do záhrady

Vyberáme detskú stoličku do záhrady

Detská stolička je zdanlivo jednoduchá vec, ktorá však dokáže pripraviť nejednu horúcu chvíľku všetkým rodičom. Keď sa na nej dieťaťu nepohodlne sedí (nevhodná konštrukcia alebo materiál), čo dáva dieťa hlasno najavo keď sa  nebezpečne kníše a nakláňa na zem. Skôr ako sa rozhodnete pre nákup, oboznámte sa s ponukou, akému riešeniu dáte prednosť.

Vhodná stolička pre vaše dieťa do záhrady

Kúpiť môžete klasickú drevenú stoličku vo výhodnej ponuke, poprípadne – stolík. My odporúčame do záhrady detskú  stoličku z kvalitnej ocele vo farebnom prevedení. Je odolnejšia proti nárazom ako drevená stolička, nevplývajú na ňu tak poveternostné podmienky a farebná rozmanitosť zaručí pestré oživenie vo vašej záhrade. Pri prípadom ošúchaní farby  alebo váznakoch hrdze, určite každý aj menej skúsený domáci majster poškodené miesto prečistí brusným papierom a nastrieka farebným sprejom.

Čo je dôležité pri výbere detskej stoličky do záhrady?

Dôležitá je najmä stabilita sedacej plochy (dieťa musí mať rovnako ako dospelý opretý chrbát) a chodidlá (nôžky nesmú visieť vo vzduchu). Pre pohodlie na sedenie si môžete dokúpiť rôzne farebné podušky alebo podsedák. Ďalej sa na detskej stoličke nesmú vyskytovať ostré hrany, triesky a miesta, kde sa možno zacviknúť a poraniť.

Súvisiace príspevky

Leave a Comment